Klimatyzacja czy warto posiadać ją w swoim domu, mieszkaniu, biurze ?

Wszyscy dookoła Ciebie mówią o klimatyzacji ?  Gdy zbliża się lato i kilka dni z rzędu mamy upał biegasz po marketach budowlanych szukając wentylatora ?

Niewątpliwie inwestorzy posiadający w swoich domach mieszkaniach lub biurach klimatyzację oceniają komfort przebywania w pomieszczeniu z klimatyzacja znacznie wyżej.

Dlatego poniżej możesz zapoznać się z zaletami jakie niesie za sobą posiadanie klimatyzacji w Twoim domu mieszkaniu lub biurze.

Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy usługi w całej Polsce. Obecnie nasze terytorium działania to województwo mazowieckie i łódzkie. Siedzibą naszej formy są Skierniewice. Ta dogodna lokalizacja pozwala nam sprawnie i szybko dojechać zarówno do klientów w Piasecznie, Warszawie  jak i w Łodzi, Zgierzu czy Piotrkowie.

Montaż klimatyzacji w domach mieszkaniach i pomieszczeniach biurowych na terenie Skierniewic, Piaseczna, Warszawy oraz Łodzi i województw mazowieckiego i łódzkiego

Co to jest KLIMATYZACJA ?

To regulowanie w pomieszczeniach zamkniętych czynników wpływających na stan powietrza temperatury, wilgotności, zapachu, jonizacji oraz usuwanie z powietrza składników szkodliwych (kurzu, gazów trujących, bakterii).

Klimatyzacja to procesy nadawania powietrzu w pomieszczeniu określonych właściwości pożądanych ze względów higienicznych oraz ze względu na dobre samopoczucie ludzi lub też parametrów wymaganych ze względów technologicznych (np. nawilżanie, osuszanie, podgrzewanie, ochładzanie).

Zdrowa klimatyzacja ma na celu zapewnienie komfortowych warunków w pomieszczeniach przeznaczonych dla ludzi lub zapewnienia optymalnych warunków w pomieszczeniach, w których odbywają się procesy technologiczne.
Jako firma z długoletnim doświadczeniem instalatorskim oraz serwisowym współpracujemy ze wszystkim największymi producentami urządzeń. Wśród urządzeń jakie ciesza się największa popularnością wśród naszych klienów są urządzenia takich firm jak:

Fuji Electric to marka słynąca z najwyższej jakości urządzeń, które zapewniają komfort przebywania w pomieszczeniach. Priorytetem koncernu jest oferowanie rozwiązań charakteryzujących się oszczędnością, trwałością i niezawodnością. Bogata oferta skierowana jest do zastosowania w mieszkaniach, biurach, urzędach, restauracjach, a także w dużych obiektach. Systemy klimatyzacji Fujitsu dają gwarancję czystego, zdrowego powietrza przez cały rok. Latem klimatyzatory Fuji stworzą w pomieszczeniu przyjemny chłód, zimą upragnione ciepło. Stworzenie w pomieszczeniu odpowiedniego klimatu gwarantuje komfort i dobre samopoczucie wszystkich przebywających w nim osób. Optymalne warunki panujące w pomieszczeniu tworzą przyjazną atmosferę oraz wpływają na lepszą koncentrację. Oferta obejmuje klimatyzatory ścienne oraz kasetonowe.

LG Electronics to międzynarodowy koncern, obecny w 150 krajach na całym świecie, od 1958 roku. Korporacja posiada własną sieć badawczą, produkcyjną, marketingową i dystrybucyjną. LG Electronics Polska Sp. z.o.o to firma, która powstała w Polsce w 1997 roku. Filozofia firmy zakłada dostarczanie klientom i partnerom w Polsce produktów o najwyższej jakości.  Hasło korporacyjne "Life is good" doskonale wyraża tę filozofię działania. Produkty LG, dostarczają klientom satysfakcji oraz radości z ich używania, sprawiając, że życie staje się lepsze.

Samsung to międzynarodowy koncern, który od wielu lat projektuje swoje urządzenia klimatyzacyjne nie tylko z myślą o komforcie wymagających użytkowników, ale także z troską o środowisko naturalne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii klimatyzatory Samsung znacznie wykraczają poza obowiązujące światowe i europejskie standardy efektywności energetycznej.

System Virus Doctor w rozwiązaniach klimatyzatorów ściennych Samsung:

Virus Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. Samsung Virus Doctor, zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu.

Jakie rodzaje zanieczyszczeń eliminuje Virus Doctor?

Technologia Virus Doctor uwalnia do powietrza aktywne jony wodoru i tlenu, neutralizujące groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu. Rezultatem działania S-Plasma Ion jest czyste i odświeżające powietrze wypływające z Twojego klimatyzatora.

Oddychaj zawsze odświeżającym i czystym powietrzem.

Tworzenie strefy intensywnie oczyszczonej

Innowacyjna technologia Virus Doctor skutecznie neutralizuje toksyny, których nie wychwytują filtry. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, zachowując zdrowie.

Ochrona przed chorobami

Eliminacja z powietrza szkodliwych zanieczyszczeń biologicznych chroni Twoją rodzinę przed toksynami wywołującymi choroby. Oznacza to między innymi rzadsze bóle głowy czy katar.

Ochrona przed alergenami

Nie musisz się obawiać alergenów obecnych w powietrzu. Zamień swój dom w miejsce wolne od alergii.

Kontrola zawartości aktywnego tlenu (rodników OH)

Mimo, iż aktywny tlen jest korzystny dla człowieka, to w nadmiarze może powodować choroby i przyspieszać starzenie organizmu. Utrzymuj poziom aktywnego tlenu na odpowiednim poziomie z technologią Virus Doctor Samsung.

Dla osób wrażliwych na toksyny

Virus Doctor jest doskonały dla osób podatnych na choroby wywołane przez zanieczyszczenia biologiczne znajdujące się w powietrzu. Zmniejszając poziom toksyn w powietrzu, minimalizujesz podrażnienia dróg oddechowych.

Dla dzieci i osób w podeszłym wieku

Dzieci i osoby starsze są bardziej wrażliwe na działanie wirusów, dlatego też potrzebują doskonałej ochrony. Zapewnia ją system Virus Doctor .

Dla alergików

Virus Doctor skutecznie usuwa czynniki alergizujące, więc zawsze oddychasz świeżym powietrzem, nawet jeśli masz w domu zwierzęta.

Virus Doctor korzystny dla Twojej skóry

W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu, jonizator Virus Doctor jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu wpływa korzystnie na poprawę ja kości powietrza neutralizując różnego rodzaju patogeny oraz wolne rodniki obecne w powietrzu.

Poniżej znajdziesz kilka projektów jakie realizowaliśmy dla naszych klientów