Od samego początku naszej działalności jesteśmy dystrybutorem odkurzaczy centralnych znanej i cenionej na całym świecie marki BEAM. Nasze doświadczenie w montażu odkurzaczy centralnych zarówno w budynkach jednorodzinny jak i hotelach pozwla stwierdzić, że jest to najlepsze rozwiązanie pozwalające komfortowo utrzymać nasze pomieszczenia w czystości.

System Centralnego Odkurzania Beam posiadają unikatowy system filtracji, który istotnie polepsza jakość powietrza w pomieszczeniach. Znane również z wyjątkowej siły czyszczenia i niespotykanie cichego działania.

Poza łatwą instalacją w czasie budowy lub renowacji budynku, różnorodne techniki pozwalają też na zainstalowanie systemu Beam na każdym etapie prac budowlanych.

W dobie choroby cywilizacyjnej XXI wieku jaką jest alergia, to własnie System BEAM usuwa praktycznie 99% brudu, cząsteczek kurzu, pyłu, roztoczy i innych alergenów z odkurzanych podłóg, zasłon, mebli i innych powierzchni, a następnie odprowadza je z części mieszkalnej domu do jednostki centralnej umieszczonej zazwyczaj w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym

Niezwykła funkcjonalnośc systemów odkurzania BEAM pozwala byś uwolnił się od dźwigania odkurzacza po schodach ! Na co dzień System Centralnego odkurzania Beam to tylko lekki, elastyczny wąż ssący, który pozwala dotrzeć do każdego zakamarka mieszkania, nawet znacznie odległego od gniazda. Dzięki temu odkurzanie staje się przyjemnością.

Umieszczenie odkurzacza z dala od pomieszczeń mieszkalnych daje możliwość sprzątania nawet nocą. Zapewnia domownikom ciszę i spokój. Pojemnik na zanieczyszczenia w odkurzaczach BEAM jest na tyle duży, że wystarczy oczyścić go co kilka miesięcy. Samo czyszczenie jest zadaniem niezwykle prostym – wystarczy odkręcić plastikowy pojemnik i wysypać zawartość do śmieci. Zbiornik ten posiada okienko, które pozwala na bieżąco sprawdzać stopień jego zapełnienia.

Szeroka gama akcesoriów do sprzątania zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wiele rodzajów szczotek do różnych powierzchni (do podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) oraz końcówek specjalistycznych (do sprzątania pod meblami, odkurzania klawiatury komputera, samochodu itp.) pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza. Akcesoria dodatkowe, takie jak wieszaki i torby na ssawki, węże i rurki ułatwiają korzystanie z całego systemu.

Zapytaj nas o ofertę oraz projekt systemu dla Ciebie. Przedstawimy system dostosowany do Twoich potrzeb, który sprawi, że sprzątanie nie będzie juz więcej udręką a stanie się przyjemnością.